Специфіка буття людини.


                                          Я захищаю власний філософський стіл.
   За рутиною все рідше вдаєтеся зрозуміти все що є, і все що є у мені. За оточенням сприймачів реальності їх думки, все важче зрозуміти власну сутність, власного Бога. Матеріальність вже зайняла всі ніші матерії, а пошуки змінились змінами духовності.  
   Що різнить людину з іншим, з тим що її оточує? Так, можна тлумачити з бачення природних ознак, але давайте споглянемо це по-іншому. Людина нічим не різниться, наприклад зі столом, адже вони наразі в одному часовому проміжку і можуть бути незалежно один від одного. Вони мають власні ознаки, хоча й різняться термінами «живе» чи «неживе».
Буття що у стола, що у людини є, воно різниться тільки діяльністю та призначенням. В обох є власна форма, функції, хоча людина шукає «себе», тобто довго, можливо навіть не дізнається на проміжку власного життя. Різнить їх тільки те що стіл створила людина та призначила функції, а людину хто створив?  За кожним індивідом батьки, сім’я, а далі … Навіщо я тут? Що мене оточує? Я це я, чи сутність, тобто особа, бо сутність не тільки буття, а й істота або значення. Хто зможе розтлумачити про створення  мого внутрішнього  світу?

 Інколи люди полюбляють власні «столи» протирати ганчір’ям, тобто змінювати власне на копійоване, хоча інколи апелюють, що найстрашніше бути собою, а що означає бути? Виконувати закладені суспільством норми, або відкидати їх ставити власні прирікання. Я маю певний сумнів, що людину може щось різнити. Так,  людина наділена духовним та мислячим началом, але тільки вона аргументує цим, можливо від специфіки інтелектуального накопичення. Все є інтелектуальне й той стіл, бо несе власне призначення. Інколи заздрю, що стіл від «народження» знає власну місію, а людина ні. От чому, можливо і ми нікчемні, бо можемо задати призначення чомусь але  не собі.

   От і ціль людини не виконувати функції стола, а стіл, щоб ніяким чином не замінився людиною, хоча бувають «люди-столи» та столи, інколи бувають кращими, бо виконують більше користі. 

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога