«Золота лихоманка» криптоіндустрії, або хто насправді заробляє на криптовалюті»

-         Хто заробив на «золотій лихоманці»?
-         Звісно, той хто продавав кирки та лопати!

    Новачки котрі занурюються в криптоіндустію й вивчають тонкощі від звичайної купівлі та зберігання, до спекуляції на криптобіржах повинні розуміти, що всі операції вони виконують на власний страх та ризик таких інвесторів-новачків називають досвідченні трейдери «хомяками». Тому що, вони споглядають на ринок на попит валюти купують на підйомі ринку( «бичий ринок»),і в паніці коли споглядають на «просадку», тобто низхідний ринок( «ведмежий») продаю. Сильно втрачають власні кошти й потім говорять, що це все «лохотрон», от звідки такі плітки.

   Інвестори, котрі є обережними, або намагаються самі розібратись, що є не буде швидким процесом, звертаються до експертів й тут вступають в гру –трейдери або обізнані аналітики. Вони допомагають купити валюту та чекати її значного приросту або спекулюють на довірливих відносинах між сторонами. В їхньому кошику послуг є й інші операції це продаж, так званих сигналів на валюту. Тобто людина самостійно, купує та торгує на біржі, тільки на платною основою інформатора. Але  це є певно махінацією, тобто трейдер має певну авдиторію, головне зацікавлену в операціях на крипторинку. Від каналу на ютуб або телеграм, людина говорить за гроші перспективну валюту, люди йдуть на біржу й купують валюти. Уявіть тільки авдиторія купую, тобто робить штучну актуальність, інвестори котрі не є учасниками на біржі помічають приріст валюти її або купую, що з часом мають просадку, або продають її якщо мають дану криптовалюту в себе в інвестиційному портфелі й отримують приріст за відсотками, за сленгом «ікси».
   Потім такі інвестори втомившись комусь платити гроші, починають розуміти, що потрібно навчитись самому трейдети й перше що вони дізнаються, що потрібно торгувати за системою. Й тут в гру вступають інші гравці, тренери котрі за чималу плату обіцяють, що навчимо вас. Знову ж створюють групи й організовують навчання. Обіцяють успіх, й ти справді починаєш заробляти, але ринок є хвилястим, тобто якщо на лонг( ріст) система працює, що на шорт( просадка) не працює. Починають змінювати торгову систему  знову платять й знову певний час працює система, а потім ні. На курсах заробляють тільки організатори, адже вони знаються що певна група буде трейдети за цією системою торгувати, що можна обігнати й передбачити дії, що призводить до наживи.

   Знову таки втомившись від цього зрозумівши все «підводне каміння» -навчені трейдери організовують власні групи людей. Й так триватиме, доки «кити»( великі трейдери з великими статками й компаніями) не зароблять, або нових  «хом’ячків» по різних причинах не буде – ринок валиться. 
    
   Хочеться виділили також криптовалютні біржі, котрі також непогано заробляють, не тільки на комісії, а на «чорному арбітражі», тобто хто займається криптовалютою або іншою зайняті в класичній акціно-валютному ринку знають що таке арбітраж. Одна біржа має певну ціну на валюту, а інша має іншу на тут саму валюту. Різниця між курсом і є заробіток, десь  більший курс, а десь поменше. Інколи біржа зависає, користувач не може увійти в акаунт на біржі, або його валюта довго не приходить на рахунок – це може означати, що або транзакція валюти застрягла в системі блокчейн, для кожної криптовалюти це  різний час,  або біржа використовує валюту у власних цілях

   Що ж потрібно пам’ятати ра ринку криптовалюти? Ніколи не купуй на останнє, а більше на позички або кредитні кошти. Владайте тільки ті кошти, котрі не шкода втратити. Перевіряйте краще всі ресурси. Й пам’ятайте, що скупий платить двічі, тобто не звертайте на «золоті гори», котрі вам обіцяють вже завтра, ринок любить час, очікуйте й пам’ятайте, що потрібно вчасно зупинитись, обирайте час зупинки. Тримайтесь й не гарячкуйте, якщо нерви, не стабільні, то крипторинок не для вас. Вдалих інвестицій! 

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога